Кошик
35 відгуків
+380960959956
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Жасмінова, 5
Чай. Кава. Солодощі. Спеції.

Чому цейлонський чай найкращий?

Чому цейлонський чай найкращий?

Існує легенда, яка говорить, що чай з’явився в Китаї близько 5тисяч років тому, але завдяки цейлонському чаю, який вирощувався на Шрі-Ланці в ХІХ та ХХ століттях він набув популярності, бо саме його використовували більшість відомих брендів. Цінність цейлонського чаю в його якості, яка, як відомо, є унікальною і неповторною. А все тому, що на Цейлоні можна знайти велике розмаїття чайних сортів, які ростуть на Шрі-Ланці в різних регіонах .

Уряд Шрі-Ланки дає гарантію, що чай був там зібраний і упакований, а також, що його можна вважати добірним чаєм з Цейлону. Такою запорукою якості є емблема «Лев з мечем». Такий знак якості можна знайти на упаковках з цейлонським чаєм, який звідти привозять іноземні імпортери. Ніде, крім території Шрі-Ланки, даний символ наносити  не можуть, навіть якщо чай є з Цейлону. Сміливо можна купувати бренди, на яких присутня емблема "Лев з мечем", тоді можна бути впевненим, що усі стандарти якості, які встановлені Чайною Радою країни Шрі-Ланки – збережені.

Цейлонські чорні чаї в порівнянні з індійськими чаями більш однорідні, так як вирощуються у відносно однорідних природних умовах на території Шрі-Ланки.

Чаї, що вирощуються в Шрі-Ланці на висоті до 600 метрів над рівнем моря, добре знані зовнішнім виглядом чайних листків, високо цінуються за заварені листя мідного кольору і міцний настій червонуватого відтінку на Близькому Сході. Також вони цінуються за те, що справді відповідають своєму ґатунку і за те, що у них немає ніяких домішок. Чаї, які ростуть вище, ніж 1200 метрів над рівнем моря, знамениті своїм насиченим, барвистим і запашним настоєм. Чайне листя, яке було зібране на високогір'ї не мають того темного чорного кольору, який характерний якісним низькогірним чаям, які мають величезну кількість відтінків настою, починаючи від золотавого до темно-багряного кольору.

Контакти
+380960959956
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Жасмінова, 5
Інтернет магазин чаю, кави, солодощів та спецій.
+380960959956
Менеджер