Корзина
43 отзыва

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 30.12.2019 по 08.01.2020, будут обработаны позже. С 09.01.2020 компания продолжит работу в обычном режиме.

+380960959956
УкраинаЛьвовская областьЛьвоввул. Жасмінова, 5
Чай. Кава. Солодощі. Спеції.

Тунець - Феррарі океану

Тунець - Феррарі океану

    Якби риби були автомобілями, тунець був би Феррарі океану — глянцевий, потужний, розроблений для швидкості. Торпедо-подібні тіла пронизують воду, а особливі м’язи дають змогу курсувати океанськими хайвеями з великою ефективністю.

   Тунець вражаюча дика морська тварина. Атлантичний синьо-блакитний досягає трьох метрів і вага до 680 кг. Більше, ніж кінь. Крім того, деякі рибки плавають зі швидкістю 70 км/год. А Ви кажете, мотоциклісти навіжені.

   Дистанції, які долає тунець, також вражають. Тунець народжений у Мексиканській затоці перепливає увесь Атлантичний океан, щоби прогодуватися, а потім вертається назад у затоку для розмноження.

    Екстраординарною морською твариною тунець є ще й тому, що інтегрований у харчування мільйонів. Комерційно, це найцінніша риба. Ринок розподілено здебільшого між 4 видами: тунець смугастий, тунець жовтоперий, великоокий тунець і альбакор. М’ясо тунця містить понад 30 % білків, більше тільки у м'ясі великої рогатої худоби. Цінність білків для організму неможливо переоцінити. Вони приймають участь у будові та відновленні м'язевої тканини, покращенні імунітету.

    Дуже корисним є жир риби, який містить Омега 3. Саме жир приймає участь у всіх процесах засвоювання поживних речовин. Довгий час вважалося, що жир головний лиходій і перешкода на шляху до здорового тіла та, насправді, «правильний» жир, Омега 3, 6 та Омега 9 ваші вірні помічники. Тому риба легко засвоюється організмом і рекомендована до вживання людям із шлунковими захворюваннями.

Контакты
+380960959956
УкраинаЛьвовская областьЛьвоввул. Жасмінова, 5
Інтернет магазин чаю, кави, солодощів та спецій.
+380960959956
Менеджер